Wersja polska English version

 
  start | o firmie | certyfikowani stopnia 3 | uznanie laboratorium | kontakt | galeria | linki


Przemysłowe Laboratorium Badawcze "TEST", Jacek Kozłowski rozpoczęło swoją działalność w grudniu 2007 roku, a już w czerwcu 2008 otrzymało uznanie CLDT UDT jako laboratorium stopnia II spełniając kryteria normy PN EN ISO/IEC 17025:2005, co świadczy wysokim poziomie technicznym laboratorium.
Największym atutem Laboratorium jest jego kadra; doświadczeni pracownicy z kilkunastoletnim stażem w badaniach, posiadacze certyfikatów 2 i 3 stopnia w metodach: RT, UT, MT, PT i VT, zgodnie z wymaganiami PN EN 473.
Laboratorium wdrożyło również u siebie system certyfikacji personelu zgodny z wymaganiami przepisów amerykańskich SNT-TC-1A i od kilku lat prowadzi w kooperacji z TÜV NORD Polska certyfikację personelu laboratoriów badawczych w firmach starających się o uznanie ASME
Laboratorium wyposażone jest w sprzęt najnowszej generacji, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem jego personelu pozwala na kompleksowe przeprowadzanie badań i pomiarów.
Wykonujemy badania zarówno połączeń spawanych, jak i innego rodzaju obiektów, n. p. blach, odkuwek, odlewów, itp.
Oferujemy Państwu również usługi w zakresie prowadzenia nadzoru nad badaniami nieniszczącymi, wykonywania badań rekontrolnych oraz opracowywania instrukcji i procedur badawczych.
W ramach naszej działalności udzielamy naszym Klientom wszechstronnej pomocy w zakresie szeroko pojętego doradztwa technicznego.
Nasze osobiste doświadczenia związane z wykonywaniem badań i nadzorem nad badaniami dotyczą konstrukcji typu "offshore", konstrukcji kotłowych oraz wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych lub aluminiowych wykonywanych zgodnie z wymaganiami normatywnymi różnych krajów.